X
X

Kişisel - Fotoğrafçılık - Blog Web Siteleri

AnasayfaYazılımlarKişisel - Fotoğrafçılık - Blog Web Siteleri

Kişisel - Fotoğrafçılık - Blog Web Siteleri

Mobil Uyumlu Türkçe Yönetim Paneli
Kişisel Web Paketi v2.5

Kişisel Web Paketi v2.5

$60.50
5 Renk Seçeneği Mobil Uyumlu
Kişisel Blog Paketi v2.0

Kişisel Blog Paketi v2.0

$60.50
9 Renk Seçeneği Mobil Uyumlu
Fotoğrafçı - Kişisel Web Paketi v2.5

Fotoğrafçı - Kişisel Web Paketi v2.5

$60.50
5 Renk Seçeneği
Blog Web Paketi v3.0

Blog Web Paketi v3.0

$60.50
5 Renk Seçeneği
Blog Web Paketi v3.1

Blog Web Paketi v3.1

$60.50
5 Renk Seçeneği
Kişisel Blog Paketi v3.0

Kişisel Blog Paketi v3.0

$60.50
5 Farklı Dil Seçeneği Mobil Uyumlu
Fotografcı Creative Web Sitesi v.4.0

Fotografcı Creative Web Sitesi v.4.0

$75.62
5 Farklı Dil Seçeneği WhatsApp Modülü
Creative - Kişisel Web Paketi v4.5

Creative - Kişisel Web Paketi v4.5

$90.75
5 Farklı Dil Seçeneği WhatsApp Modülü
Creative - Kişisel Web Paketi v4.6

Creative - Kişisel Web Paketi v4.6

$90.75
5 Farklı Dil Seçeneği WhatsApp Modülü
Creative - Kişisel Web Paketi v4.7

Creative - Kişisel Web Paketi v4.7

$90.75
5 Farklı Dil Seçeneği WhatsApp Modülü
Creative - Kişisel Web Paketi v4.8

Creative - Kişisel Web Paketi v4.8

$90.75

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Tüm yazılımlarımız ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Kurulum yapıyor musunuz?

Kurulum işlemleri standart prosedürlerde olduğu gibidir. Ekstrem ve karmaşık işlemler bulunmaz. Kurulum dosyası içerisinde gerekli talimat ve bilgiler mevcuttur. Kurulum işlemini bizim yapmamızı istediğiniz taktirde bu işlem ek ücret ile yapılmaktadır.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Web Paketlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen web paketi siparişte belirtilen domaine lisanslanır. web paketinin kurulumu tamamlandıktan sonra domain değişikliği yapılmamaktadır.

Paket değişikliği yapabilir miyim?

Paket değişikliği yapılmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Evet barındırabilirsiniz. Ancak hosting hizmetinizin, ürünün tanıtım sayfasında belirtilen "sunucu gereksinimlerini" karşılıyor olması gerekmektedir.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik olarak onaylanır ve hesabınıza tanımlanır. Banka havale/eft ile ödenen siparişler ortalama 20 dakika içerisinde onaylanmaktadır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat subdomain olarak çalıştıramazsınız. Ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir.

Eğer fotoğrafçılık ile uğraşıyorsanız ve çektiğiniz fotoğrafları insanlarla paylaşmak istiyorsanız kendi kişisel sitenizi kurmak sizin için en iyi çözüm. Makinenizi aldınız, lenslerini dizdiniz tüm ekipmanınız hazır ve artık tek ihtiyacınız olan şey kendinize ait, size özel, çektiğiniz sanat eserlerini görücüye çıkaracağınız bir siteye sahip olmakta. Bu site size ait olacağı için sizin hayal dünyanızı ve zevkinizi yansıtacak bir özelliğe de sahip olacaktır.

Fotoğrafçılık ve kişisel web sitesi paketi satın alarak fotoğraf meraklılarına ve sizi takip edenlere çektiğiniz fotoğrafı değişik konseptlerde sunabilirsiniz. Ayrıca kişisel bilgilerinizi de siteye ekleyerek tanınan ve aranan fotoğrafçılar arasında da olabilirsiniz. Kendine ait bir unvana ve isme kim sahip olmak istemez ki?

Sitenizde sadece çektiğiniz fotoğrafları değil, o fotoğrafların hikâyelerini, hatta çekim öncesi ve sonrası aşamaları ve kendi videolarınızı da ekleyerek sitenizi takip edenler için farklı ve eğlenceli bir alan haline getirebilirsiniz. Kişisel olarak bu işi yaptığınız için siteniz sizin için düşük bütçeli reklam niteliğinde olacaktır. Sosyal medya desteği ile de hedef kitlenizi oldukça geniş bir hale getirebilirsiniz. Fotoğrafçılık ve kişisel web sitesi paketi satın alarak insanlara ulaşmayı sandığınızdan daha basit ve hızlı hale getirmiş olacaksınız. Bu sayede isminiz arama motorlarında da görülebilir durumda olacak.

Eğer bu işi hem hobi olarak hem de ticari amaçlı yapmak gibi bir düşünceniz varsa, kişisel siteniz sizin için eşsiz bir reklam panosu görevi yapacaktır. Sitenizin sizin hayal dünyanızı yansıtan özgün, şık ve eğlenceli tasarımı müşteri edinmenizde size yardımcı olacaktır. Sitenize vereceğiniz dizayn ile kendinize farklı bir imaj katabilir ve günümüzde de insanların en çok tercih ettiği farklılık ve özgünlük imajını yakalamış olursunuz. Eğer bir fotoğraf sanatçısı olmak ve bu işi insanlarla paylaşıp aynı zamanda gelir sağlamak istiyorsanız, ama böyle bir site kurmak için gerekli bilgiye sahip değilseniz, siz de kişisel site paketlerinden birini satın alarak bu deneyimi yaşayabilirsiniz. Böylelikle birçok yönüyle kazançlı çıkmış olursunuz.


Top